Za nami je prva zbiralna akcija starega papirja. Na OŠ Destrnik smo zbrali 5088,6 kilogramov, na PŠ Trnovska vas pa 1165,9 kilogramov. Vsak razred je papir zbiral zase, denar pa bodo namenili plačilu zaključne ekskurzije. Del denarja bomo namenili tudi v Šolski sklad.

Glede na količino zbranega papirja so tretje mesto dosegli učenci 9. b razreda, drugo mesto so osvojili učenci 2. a razreda, največ papirja pa so zbrali učenci 9. a razreda in tako dosegli prvo mesto.

Pohvalila bi dve družini, ki sta prispevali res veliko papirja. Družina Ličen je prinesla 580 kilogramov starega papirja, družina Mastnak pa 394 kilogramov.

Pohvalila pa bi tudi učence, ki so pomagali pri tehtanju papirja.

V tem šolskem letu bomo izvedli še dve zbiralni akciji, zato zbirajmo star papir in se ju udeležimo v čim večjem številu.

Nataša Zebec