PRVI ŠOLSKI DAN PDF Natisni

Datum:  29. 8. 2012
OBVESTILO
PRVI ŠOLSKI DAN na OŠ Destrnik in PŠ Trnovska vas

Spoštovani starši in učenci!
Pred nami je september in s tem pričetek pouka. Prvi šolski dan v tem šolskem letu bo v ponedeljek, 3. 9. 2012.
Učenci in starši 1. razreda se zberejo v učilnici prvega razreda ob 9.00.
Učenci od 2. do 9. razreda pričnejo prvi šolski dan ob 8.35. Ta dan šolski avtobusi vozijo iz začetnih postaj po ustaljenem voznem redu. Odvoz domov bo ob 11.30.
Učenci  od 2. do 9. razreda  prinesejo s seboj šolske copate in šolske torbe, saj bodo prevzeli učbenike in jih (del ali vse) odnesli domov.
Obveščamo vas tudi, da bodo avtobusi v tem šolskem letu vozili po ustaljenem voznem redu.
Upamo, da ste med počitnicami počeli zanimive stvari, se imeli lepo in se odpočili. Želimo Vam, da prijetno preživite še zadnje dni počitnic.
Lep pozdrav!
   Svetovalna delavka:                                                             Ravnatelj:
  Tina Vrhovšek Malovič                                                      mag. Drago Skurjeni